Menu

lajf is brutal

Haj jestem Kaja raczkuje w świecie blogów no ale cóż ktoś mi kiedyś powiedział że ciekawie opowiadam. So here I am !

Natchnienie i Wkurw

kajalifeisbrutal

Haj!

 

Nie to nie jest nowoczesna wersja dumy i uprzedzenie.Właśnie moim popędem do poczynienia kolejnego wpisu  jest skończenie pewnej książki - Brud Piotra C. Autora chcąc nie chcąc nie da się nie lubić- przynajmniej z mojej perspektywy rzecz jasna. W książce był zajebisty cytat adekwatny i ponad czasowy całego kopiować nie będę, jednakże sens wynika jeden konkretny- NAPIERDALAMY NA CIĄGŁYM WKURWIE.

 

Chłop ma 1000% racji ciągły bieg i uganianie się za szczęściem , gdzie większość z nas nie zielonego pojęcia czym to szczęście jest bądź ma być. Jedni chcą kasy kasę wiążą z nią definicję szczęścia inni chcą być szczęśliwi tak poprostu. Między innymi zdaża się że ktośchce wrócićdo bestroskiego bycia dzieckiem i niczym się nie martwić. Ja widzę to trochęi naczej  a mianowicie  fajnie się wpieprzało obiad u babci bez pochamowań oraz huśtało na huśtawce ale stanowczo brakowałoby mi alkoholu i seksu. Nie żebym była alkoholikiem ale nic co ludzkie nie jest mi obce.

A propo wkurwa i książki to tyle co autor ciekawie pokazuje brud współczesności ale kobiety ród piękny i pełny sprzeczności. Stety i niestety. Mam wrażenie że ewolucja co po niektórych damulek poszła w złą strone. Oczywiście po raz kolejny z mojego punktu widzenia. Bo jak ktoś jest wyzbyty emocji i daje dupy za torebkę i wygody - to sam poszedł tą drogą ale nie wiem kurwa po co.

Tak Kaja się zdenerwowała, no cóż. Peszek. O ile zrozumiem mądrą kobietę co była w dupie  i przy ścianie życiowej każdy ma inna i oddała się zawodowi prostytucji w celu wyjścia na prostą i faktycznie oszczędza i robi coś z swoim życiem, tonie mogę pojąć lasek które dają dupy za drinka- serio. Jak lubisz seks na jedną noc  to twoja sprawa ale na litość boską przestańcie kobiety, dziewczęta być rodem z filmu "Galerianki". Gdyby to nie szerzyło się niczym pandemia  to może bym miała to w dupie -twój syf nie mój. Ale jak już dochodzi do tego że byle alwaro z wiejskiej dyskoteki beszczelnie pokłada nadzieję w to że się z nim prześpisz za drinka to nie miej do niego pretensji tylko do innej samicy co dała mu tydzień temu i teraz myśli że może być królem podrywu.

Para nieco mi zeszła ale to i tak niczego nie rozwiązuje bo wirus się zmutował i teraz  w niby wolnym kraju z powiedzmy niby szacunkiem i tak nie można iść 15 min szybciej do baru i poczekać na kogoś bo cb dosłownie zasypią takimi tekstami tudzież propozycjami. Nie działa nie dziekuję , nie znamy się , odwrócenie wzroku , jestem zajęta , twój chłopak mówi że jesteś zajęta, mówisz spierdalaj , jesteś gruby i brzydki. NOPE nic nie działa jak abstyfikant poczuje moc to nie ma mocnych . Więc trzeba wyjść i huj z wieczoru. Bonus mimo że byłaś odjebana dla swojego faceta wcale go nie podnieca tylko wkurwia że inni się rzucają  na cb jak hieny na padlinę mimo iż kluczowe miejsca masz przykryte szalem czy inną kurtyną by twój obecny mógł kulturalnie  skonsumować po upojnym wieczorze ciebie. Ale nie to już nie funkcjonuje dzięki takiej zmianie i kobietach tfu dziewczynkach o niespełnionych finansach.

Wszystko zeszło na wersje fast. Seks jest łatwy ,jedzenie w 5 min odgrzane i gotowe ,porno jeszcze prostsze i ogłupiające kolejne pokolenia. Do czego czuję nostalgię i chęć powrotu - do szacunku. Oczywiście są ludzie i taborety i nie chodzi mi tu o dresiary naparzające w stronę faceta bo nie chciał nazwać dziecka Bryanek. Ale o kobiety pełne w swej sensualności i wdzięku która odmawia panu vel Alvaro seksu bo nie i koniec kropka . A ten się rzuca niczym psie gówno w trawie to niech mu jeden poczciwy gościu przypierdoli jednego gonga w ryj. Czy to tak wiele? A to tylko kropla w morzu a jak by wiele zmieniła i może wy drodzy panowie mielibyście więcej kandydatek na żony. I z tą refleksją was narazie zostawię.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • tyl33

    Agresywny, krwisty sposób pisania, brawo:) będę tu zaglądał częściej:)

© lajf is brutal
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci