Menu

lajf is brutal

Haj jestem Kaja raczkuje w świecie blogów no ale cóż ktoś mi kiedyś powiedział że ciekawie opowiadam. So here I am !

O komplementach słów kilka

kajalifeisbrutal

HAj!

im back! Kto się cieszy - ja napewno znalazłam wreszcie chwilę by napisać. Dziękuję bardzo na wstępie życzliwemu panu za komplement co do bloga ten o krwistym sposobie pisania .Uznaje to za komplement bo tym jest i to jest fajne! Z takich małych rzeczy warto się cieszyć.

Nie mniej jednak pisarką,blogerką nazwać się narazie nie mogę bo słabo mi idzie coś z tą systematycznością ;)  Ale uf nie jestem sama większość uczniów ,studentów się ze mną zgodzi . Takie życie .

No właśnie punkt 1 to zapisywać regularnie w trakcie pisania -auto zapis szwankuje .

Takim sposobem dwa rozpoczęte wpisy i 109 dni przerwy. Weny brak na skończenie( jak ci pół najważniejszej części ujebało). A już opisując 2 raz tą samą akcje mamy mniej zapału niż za 1 razem, To jak być w trakcie robienia minety/loda  i obojgu jest zajebiście ,jednemu wychodzi drugi dochodzi a ten dochodzący jednak stwierdzi -ej  jedank mi się nie chce.

Nosz szewskiej pasji można się dorobić.

...pieknaseksownakobietazlizakiem

Miało być o komplementach no!

Drodzy Panowie i Panie może to szok i niedowierzanie ale wszyscy lubią komplementy !

Nie tylko panie, panowie również( to łechta ich wewnętrzne ego)

I mówimy o szczerych komplementacha, a nie asekuranckich ochłapach czy też roztapiaczach lodów by zaliczyć cycolinę.

Ale skąd wziął się pogląd ,że niektórzy sum summarą myślą iż dawanie komplementów swojej kobiecie jest nie męskie?!

Swoja - kobieta którą widziałeś bez makijażu,nago,zarzyganą,przy bad hair day , w trakcie okresu, w trakcie wielkiego o i ogólnie znasz ją nawlot dosłownie ;)

Tak komplemet mówiony jak wierszyk codziennie jest mdły i rzyga się tęczą. Po co komu niestrawność, a ceny leków wciąż rosną.

Jednak raz zdobytą kobiete zdobywa się cały czas . Oczywiście to działa w dwie strony- kobiety tez nie paszą się jak gęś na święta ,bo to nie tędy droga. Ale kwestia wewnętrznego samopoczucia jest na równi ważna z zewnętrznym płaszczem. Dlatego jeśli widzisz ją w mini i twój miecz rozpycha spodnie to na litość boską powiedz to jej. Z tym że jeśli raczkujecie z dirty talk to może być na początku ciężko. Wiec z takimi komplementami trzeba powoli jak w seksie analnym -jak raz spierdolisz ,to drugi raz ci raczej nie da spróbować.

Podsumowując,nie bójmy się mówić komlementów jeśli jesteś singlem i nie byłeś nigdy w poważnym związku -trenuj. Zagaduj randomowe laski oczywiście te które serio ci wpadły w oko. I powiedz, że ładnie wygląda. (ku przestrodze tekst z mieczem nie działa w pierwszych minutach spotkania )Bolało? Nie? No widzisz a może jakaś cycolina pociągnie dalej rozmowę i da ci numer. Nic się nie dzieje samo . Stałe związki też mają pole do popisu i trudniejsze, bo po latach jest ciężej ale za to jaka satysfakcja później.

I na zakończenie > Chęć kobiety na zrobienie ci loda rośnie wprost proporcjonalnie do tego czy byłeś danego dnia dla niej miły.

1328207409_by_attract_6001

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • 2polowkijablka

    Komplementy :) czasem i bardziej spontaniczne tym śmieszniejsze. Uwielbiam minę faceta, gdy po 30s doszło do niego co powiedział;)
    najlepszy komplement? siedziałam w samochodzie i czekałam na koleżankę. szedł pan żul. patrzy patrzy i mówi: ale miałbym ładną żonę... i mercedesa!

    He made my day :P

  • Gość: [obserwator] *.icpnet.pl

    Jesteś jak ożywcza bryza przy flaucie na bagnach. Wiesz że dookoła smród i gęsta toń, dlatego błogosławieństwem jest solidny powiew w żagle. Pisz dalej Kaju, Adrianno, Martyno, Anielo, Czeslawo, Doroto, Zdzisławo, Eugenio, Kamilo, Małgorzato, Urszulo, Wando, Felicjo, Łucjo, Różo...

© lajf is brutal
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci